Previous
Next
Previous
Next

Uniesieni metaforą

XXVI_jesien_literacka_2016Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników poezji na premierowy koncert krajowego otwarcia XXVI Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej.
Jak w poprzednich edycjach Jesieni Literackiej, w wybranych miastach Małopolski odbędzie się szereg inicjatyw kulturalnych z udziałem zagranicznych twórców: spotkania autorskie, mityngi twórcze, koncerty i lekcje literackie.
4 października br. o godz.18.00 w Sali klubowej Domu Kultury „Śnieżka” wystąpią poeci i artyści z Australii, Rosji, Słowacji, Ukrainy, Włoch, Węgier, Wietnamu oraz Polski.
Patronat nad koncertem objęli: Andrzej Reguła, starosta powiatu dębickiego, Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy.
Wstęp wolny.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.