Previous
Next

Zaproszenie na Dzień Sybiraka

UM_plakat_dzien_sybiraka(1)Burmistrz Miasta Dębicy, Starosta Powiatu Dębickiego, Związek Sybiraków w Dębicy serdecznie zapraszają na uroczystość z okazji Dnia Sybiraka, która odbędzie się w dniu 15 września 2016 r. o godz.
17.00 w Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy, ul. Bojanowskiego 18.
Program:
15 WRZESIEŃ 2016 (CZWARTEK)
Powitanie gości

  • Wręczenie Honorowej Odznaki Sybiraka przyznanej Miastu Dębica
  • Wystąpienie Pani Marii Aktyl Prezesa Związku Sybiraków w Dębicy
  • Okolicznościowa prelekcja Pana Jacka Dymitrowskiego Dyrektora Muzeum Regionalnego
  • Premiera drugiego odcinka filmu „Dębiccy Sybiracy-historia kamerą zapisana.”
  • „Matkom Sybiru” – Widowisko poświęcone pamięci Sybiraków na podstawie wspomnień Mariana Jonkajtysa w wykonaniu grupy Safo
  • 18 WRZESIEŃ (NIEDZIELA)

– g. 10.30 – kościół św. Jadwigi – msza św. w intencji
Sybiraków.
Po mszy św. około godz. 11.45 złożenie wieńców kwiatów na Symbolicznym Grobie Sybiraka na Cmentarzu Wojskowym w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.