Previous
Next
Previous
Next

Zawody sportowo obronne w Powiecie Dębickim w dniu 23.09.2016

powiat dębickiPod patronatem Starosty Dębickiego w dniu 23 września b.r. odbędą się  zawody sportowo-obronne dla klas szkół ponadgimnazjalnych o profilu wojskowym, policyjnym oraz dla organizacji „Strzelec”. W zawodach wezmą udział uczniowie z powiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, dębickiego i ropczycko-sędziszowskiego. Zostaną przeprowadzone konkurencje: strzelecka na strzelnicy LOK w Ropczycach o godzinie 8:00 oraz bieg na orientację i udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej w Leśnictwie Chotowa w pobliżu obiektu „Grand Chotowa” o godzinie 10:30. W kompleksie wypoczynkowym „Grand Chotowa” w Chotowej zostanie przeprowadzone podsumowanie zawodów oraz wręczenie nagród i pucharów indywidualnie i zespołowo.
źródło;Starostwo powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.