Previous
Next
Previous
Next

Zuzanna potrzebuje naszej pomocy

zuzannaMusimy zdobyć 63 tysiące zł na operację wszczepienia do mózgu stymulatora, który jest jedyną formą pomocy zatrzymania ruchów mimowolnych – zwracają się prośbą o pomoc Krystyna i Tadeusz Szwedowie, rodzice Zuzanny Górki, która cierpi na pląsawicę Huntingtona. Choroba powoduje obumieranie komórek nerwowych w mózgu i ogranicza stopniowo możliwość samodzielnego poruszania się, nie ma leków powstrzymujących rozwój choroby.
Mieszkanka Lipin jest matką 6-letniej Kingi. Jedynie operacja wszczepienia stymulatorów daje szansę poprawy i nadzieję, że Zuzanna Górka będzie mogła opiekować się córką.
– Zuzia wymaga już pomocy w codziennych czynnościach, ma duże zaburzenia równowagi, często upada, co wiąże się z różnymi urazami. Ma kłopoty z jedzeniem i mówieniem. Jak dowiedziała się, że istnieje możliwość poprawy jej zdrowia, to bardzo prosi o pomoc ludzi dobrego serca. Córka jest dla niej całym światem i martwi się o jej przyszłość. Prosimy ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe, abyśmy mogli Zuzi opłacić zabieg i rehabilitację, która jest konieczna po wszczepieniu stymulatora. Jest to dla nas ogromna kwota – nie zbierzemy jej bez Państwa pomocy – apelują Szwedowie.
Zuzanną opiekuje się Polskie Stowarzyszenie Choroby Huntingtona. Numer konta, na które można wpłacać darowizny to:
Alior Bank – 46 2490 0005 0000 4600 8805 1930. Tytułem: darowizna dla Zuzanna Górka.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.