Previous
Next
Previous
Next

Czesław Lang gościł w Dębicy

14715434_727323530751214_6118334959041457762_o21 października w związku z organizacją przyszłorocznej edycji Tour de Pologne w Urzędzie Miejskim w Dębicy gościli organizatorzy wyścigu Czesław Lang i Lech Piasecki. Podczas spotkania w którym uczestniczyli: burmistrz Mariusz Szewczyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marta Pawełko- Tokarz, naczelnik Wydziału Promocji Monika Rojek – Kałek omawiana była kwestia organizacji V etapu Tour de Pologne – startu odcinka Dębica – Rzeszów.

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.