Previous
Next
Previous
Next

El optico – nowy Salon Optyczny w Dębicy zaprasza!

el-optico09W Dębicy przy ulicy Konarskiego 9  rozpoczął swoją działalność Salon Optyczny – El optico. Oprócz możliwości zakupu okularów oferuje on swoim klientom szereg promocji, na które warto zwrócić uwagę.  Jedną z nich jest możliwość zakupu okularów w systemie ratalnym.
Dobre okulary to czasem spory wydatek – mówią pracownicy salonu El optico. A z drugiej strony okulary mają nam służyć przez długie lata. Dlatego wychodząc naszym klientom naprzeciw oferujemy im możliwość zakupu wysokiej klasy okularów w systemie ratalnym. Miesięczna rata w takim przypadku nie powinna przekroczyć kilkudziesięciu złotych.
W salonie El optico do końca roku trwa promocja na zakup okularów korekcyjnych. Przy ich zakupie można liczyć na 20% rabatu.
W dobrej cenie – 50 zł –  można dobrać soczewki kontaktowe i otrzymać zestaw startowy.
W El optico można wykonać również profesjonalne badanie wzroku oraz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru szkieł okularowych.
Salon El optico znajduje się w Dębicy przy ulicy Konarskiego 9, około 150 metrów od skrzyżowania z ul. Kolejową. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od  9.00 -18.00, a w sobotę od 9.00 -13.00.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.