Previous
Next
Previous
Next

SPRZEDAWALI PODROBIONE EMBLEMATY DO SAMOCHODÓW

303-112687W poniedziałek policjanci Komendy Powiatowej Policji w Dębicy zatrzymali dwójkę mieszkańców Dębicy. Kobieta i mężczyzna za pośrednictwem portalu aukcyjnego sprzedawali podrobione emblematy marek samochodowych.

W poniedziałek 26 września dębiccy policjanci zatrzymali 20-letnią kobietę oraz 37-letniego meżczyznę. Prowadzone przez funkcjonariuszy ustalenia doprowadziły do pary zatrzymanych, którzy handlowali podrobionymi elementami samochodowymi. Wstępne informacje, mówiły o sprzedanych za pośrednictwem portalu aukcyjnego ponad 4,5 tysiaca emblematów różnych marek samochodowych. W miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli przygotowane do sprzedaży kolejne elementy. Zabezpieczony towar to kilka tysięcy sztuk. We wtorek przedstawiono zarzuty zatrzymanym. Kobieta przyznała się do popełnionego czynu i złożyła obszerne wyjaśnienia. Mężczyzna odmówił składania wyjaśnień i na obecną chwile przebywa w zakładzie karnym w zwiazku z zaległą karą pozbawienia wolności. Przepisy karne za popełnione przestępstwo przewidują karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródłó: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.