Previous
Next
Previous
Next

Dziś sesja w powiecie

powiat2Za dwie godziny o godz. 14.00 rozpocznie się sesja Rady Powiatu Dębickiego. Wiele wskazuje na to, że nie będą to spokojne obrady.
Władze w powiecie podczas niedawnej próby dokonania zmian rządzących obroniły swoje stanowiska, ale sytuacja w radzie uległa zmianie. Nie ma już większości, która wyłoniła obecnie rządzących. Po opuszczeniu koalicji przez radnych Ruchu Integracji Społecznej większość jest teraz po stronie opozycji, którą obecnie tworzą PiS,Wspólnota Ziemi Dębickiej oraz RiS.
Jak wynika z naszych informacji wczoraj z funkcji przewodniczącego Komisji Infrastruktury zrezygnował Paweł Jarosz związany z PSL. Uniknął tym samym odwołania go przez radę, która na tę funkcję powołała go na początku kadencji. Ale to prawdopodobnie nie koniec zmian.
-Opozycja ma teraz większość i może prawie wszystko – mówi jeden z polityków prawicy. W najbliższym czasie czekają nas jeszcze spore zmiany.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.