Previous
Next
Previous
Next

Konkurs na hymn Kolędników Misyjnych

53fda0f303c7d0c538d217dafcea2ab4_XLWydział Misyjny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie ogłosił konkurs na hymn Kolędników Misyjnych.
W tym roku będzie im przyświecać hasło „Jesucristopa sutimpim”. Zostało ono wzięte z języka keczua, którym posługują się m.in. Indianie peruwiańscy, wśród których głoszą Ewangelię tarnowscy misjonarze. Oznacza ono dosłownie: „W imię Chrystusa” i nawiązuje do 25-lecia posługi misyjnej naszych księży w Peru w szerszym sensie oznacza„Posłani w imię Chrystusa na peruwiańską ziemię”.
 
Wydział Misyjny zaprasza parafialne grupy muzyczne, Kolędników Misyjnych, młodych kompozytorów oraz wszystkie osoby o otwartym na misje i twórczym sercu do podjęcia wyzwania stworzenia tegorocznego hymnu, który Kolędnicy Misyjni wyśpiewają w czasie misyjnej kolędy w domach i parafiach.
 
Propozycje hymnu należy przesłać w wersji elektronicznej – tekst oraz plik MP3 na adres e-mail misje@diecezja.tarnow.pl do dnia 27 listopada.
Źródło: Diecezja Tarnowska

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.