Previous
Next
Previous
Next

Areszt tymczasowy dla 25-letniego mieszkańca Dębicy

imagesDębiccy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o rozbój na innym mieszkańcu powiatu. Łupem napastnika padła odzież posiadająca emblematy jednego z lokalnych klubów piłkarskich.

Do zdarzenia doszło wieczorem 7 grudnia w miejscowości Wola Żyrakowska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że do idącego ulicą 32-latka podjechała honda civic. Z pojazdu wyszedł nieznany zgłaszającemu mężczyzna. Kierowca hondy uderzył czymś pieszego. Jak się później okazało był to włączony paralizator. Agresor zabrał mężczyźnie czapkę i rękawiczki z symbolami drużyny, z którą sympatyzuje. Poszkodowany poinformował policje o zdarzeniu.

Kilkadziesiąt minut później funkcjonariusze zatrzymali hondę, a w nim opisanego mężczyznę. 25-letniego mieszkańca Dębicy przewieziono do Komendy Powiatowej Policj w Dębicy. W piątek przedstawiono mu zarzut rozboju.

Decyzją sądu rejonowego na wniosek prokuratora wobec 25-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 3 lata.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.