Previous
Next
Previous
Next

Głowaczowa z pucharem pełnym słodyczy

glowaczowa-z-pucharem-pelnym-slodyczyGimnazjaliści z Głowaczowej zwyciężyli w 5. edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Pilźnie. Zwycięstwo ma dodatkowy smaczek, ponieważ główne trofeum wypełniono słodkimi przysmakami. Rywalizowało 5 drużyn.
Celem turnieju jest propagowanie zdrowej sportowej rywalizacji i integrowanie młodzieży gimnazjalnej. Rozgrywki przebiegały w atmosferze fair play, jak przystało na mikołajkowy charakter imprezy. Piłkarze byli wspierani przez licznych kibiców z gimnazjum i szkoły podstawowej. – Dziękuję za udział w turnieju i już dziś zapraszam na 6. edycję – powiedziała dyrektor Romualda Toboła. Zawody zorganizował Marcin Kudłacz.
Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – gimnazjum z Głowaczowej
II miejsce – gimnazjum w Pilźnie
III miejsce – gimnazjum w Jodłowej
IV miejsce – gimnazjum w Dobrkowie
V miejsce – gimnazjum w Strzegocicach
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.