Previous
Next
Previous
Next

II Świąteczny Bieg Przebierańców w Dębicy za nami

IMG_0021Blisko 150 osób wzięło udział w II Świątecznym Biegu Przebierańców, który dzisiaj odbył się w Dębicy. Uczestnikom nie zabrakło kreatywności w przygotowaniu strojów w których wystartowali podczas tegorocznego biegu. Były pokojówki, uczennice, superbohaterzy. Nie zabrakło zakonnic, pluszaków, kosmitów, słoni i ludzi w piżamach. Za samych siebie przebrali się natomiast najmłodsi uczestnicy biegu – dzieci z Akademii Małego Strażaka, które dzielnie, mimo kiepskiej pogody wystartowały w tegorocznym biegu przebierańców.

W biegu w tym roku wystartowało ogółem blisko 150 osób w gronie których znaleźli się członkowie Stowarzyszenia Maratończyk Dębica oraz liczna, bo aż 41 osobowa reprezentacja Akademii Małego Strażaka. Od 12.30 na dębickim Rynku trwała rejestracja uczestników. Start biegu odbył się o godzinie 14.00. Najpierwna krótszej kilkusetmetrowej trasie pobiegły dzieci, a po nich na trasie liczącej około 4 kilometrów pobiegli dorośli. Po powrocie na metę, która podobnie jak start biegu miała miejsce na rynku biegacze poczęstowani zostali gorącą grochówką i wysłuchali koncertu w wykonaniu dzieci zescholi „Serduszka” działąjącej przy parafii w Straszęcienie. Wśród wszystkich uczestników biegu zostały rozlosowane nagrody które ufundowały m.in. Urząd Miejski w Dębicy, Olimp Laboratories oraz Arkus&Romet Group.

Galeria zdjęć na FB

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.