Previous
Next
Previous
Next

Jechał ponad 130 km/h w terenie zabudowanym

policja 2Wczoraj policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi Jarosławia. Mężczyzna przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 82 km/h.

Policjanci dębickiej drogówki wczoraj około godz.19, na terenie Brzostka zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mercedesem. Powodem była prędkość jaką zarejstrował policyjny wideorejestrator. Urządzenie wskazało 132 km/h w miejscu, gdzie ograniczenie prędkości wynosi 50 km/h.

Kierowcą mercedesa okazał się 31-letni mieszkaniec Jarosławia. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz nałożyli mandat  w wysokości 400 zł. Popełnione wykroczenie skutkowało również 10 punktami karnymi oraz utratą możliwości kierowania pojazdami mechanicznymi na najbliższe 3 miesiące.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.