Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie Wigilijne podopiecznych MOPS

DSC09430Jak co roku Burmistrz Miasta Dębica oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizowali spotkanie wigilijne dla ubogich, samotnych i niepełnosprawnych mieszkańców miasta. Spotkanie odbyło się w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy.

W spotkaniu wzięło udział około 90 osób. Wraz z nimi łamali się opłatkami poświęconymi przez proboszcza parafii Matki Bożej Bolesnej i Krzyża Świętego ks. Józefa Wątrobę burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk, jego zastępca Wojciech Iwasieczko, Kazimierz Sak, przewodniczący Komisji Rodziny Rady Miejskiej, Małgorzata Kędzior, dyrektor MOPS i Marzena Socha, jej zastępca.
Światło Betlejemskie przynieśli harcerze z harcmistrzem Mateuszem Cebulą, radnym Rady Miejskiej w Dębicy.
Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w wigilii posiłek świąteczny został przywieziony do domu. Posiłek dostarczono w ten sposób ponad 40 osobom.
Jak co roku spotkanie uświetnił swoim występem zespół Ludowy „Morsy”. Kolędy z zespołem śpiewali wszyscy zebrani.
Źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.