Previous
Next
Previous
Next

Test wiedzy o Matce Teresie

pilznoiNadia Mazur z Zespołu Szkół w Łękach Górnych zwyciężyła w III edycji Międzyszkolnego Konkursu o Wielkich Ludziach Kościoła ph. „Miłość i Miłosierdzie”. W konkursie wzięło udział 23 uczestników z 7 szkół, reprezentujących: Łęki Dolne, Parkosz, Dobrków, Strzegocice, Machowa, Lipiny i Łęki Dolne.
Test składał się z 30 pytań (20 otwartych i 10 zamkniętych). – Do jego rozwiązania należało się solidnie przygotować, zgłębiając lekturę na temat życia i działalności św. Matki Teresy z Kalkuty, która jest najlepszym przykładem poświęcenia i miłości do drugiego człowieka. Konkurs nie należał do łatwych – podkreśla Grzegorz Stawarz, dyrektor ZS w Łękach Górnych.
Najwięcej punktów zdobyła wspomniana Nadia Mazur z ZS w Łękach Górnych, wyprzedzając o zaledwie 1 punkt Dominikę Jargas z ZS w Strzegocicach. Kolejne miejsca zajęły Natalia Szatko z ZS w Łękach Górnych i Julia Wnęk z ZS w Strzegocicach.
Wyróżnienia otrzymały Patrycja Kmiecik z Lipin i Klaudia Szypułka z Łęk Dolnych. – Na pochwałę zasłużyły Aleksandra Kłusek z Łęk Dolnych i Zofia Kolak z Lipin – dodaje dyrektor Grzegorz Stawarz, który wręczając nagrody uczestnikom podziękował wszystkim katechetom za wnikliwe przygotowanie uczniów do konkursu.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.