Previous
Next
Previous
Next

Wioletta najlepsza w powiecie

15723701_1259690124096095_6407142937229450279_oWioletta Stan, uczennica klasy III gimnazjum w Parkoszu zdobyła I miejsce w XXV edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Etap rejonowy odbył się w Dębicy w siedzibie PCK. Wioletta pokonała gimnazjalistów z 17 szkół powiatu dębickiego.
Zwyciężczyni otrzymała puchar i drobny upominek z rąk prezesa Oddziału Rejonowego PCK w Dębicy dr Janusza Bieniasza oraz Zbigniewa Szurka, autora książek o tematyce czerwonokrzyskiej.
– Wioletcie gratulujemy i życzymy kolejnej wygranej i zakwalifikowania się do etapu centralnego – wielkiego finału. W Olimpiadzie wzięły udział jeszcze dwie uczennice klasy II gimnazjum  – Veronika Tomasiewicz i Monika Wanat. Sukces jest tym większy, ponieważ uczennice naszego gimnazjum po raz pierwszy uczestniczyły w Olimpiadzie Promocji  Zdrowego Stylu Życia – mówi dyrektor Halina Włodarska.
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia to ogólnopolski konkurs, organizowany przez Polski Czerwony Krzyż, dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością  zasad udzielania pierwszej pomocy. Konkurs przeznaczony jest dla szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych i składa się z kilku etapów – szkolnego, rejonowego, okręgowego i centralnego, czyli finału.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.