Previous
Next
Previous
Next

Kinga Andreasik pierwszą dębiczanką urodzoną w 2017 roku

15826582_770261416457425_5547813370125807612_nKinga, córka Państwa Anny i Arkadiusza Andreasików przyszła na świat w dębickim szpitalu  2 stycznia wieczorem. Dziewczynka ma 57 cm długości i waży 3170 g.  Gratulacje rodzicom pierwszej urodzonej w 2017 roku dębiczanki złożył burmistrz Mariusz Szewczyk, który dzisiaj odwiedził rodziców i dziewczynkę w dębickim szpitalu.

Podczas spotkania oprócz gratulacji dla rodziców nie zabrakło życzeń zdrowia, siły i cierpliwości oraz samych szczęśliwych dla całej rodziny. W spotkaniu z rodzicami małej Kingi udział wzięli także dyrektor szpitala Przemysław Wojtys oraz ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego Bogusław Gawlik. W Dębicy w 2016 roku urodziło się ogółem 438 dzieci. 216 w tym gronie było dziewczynek, a  222 chłopców.

fot. UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.