Previous
Next
Previous
Next

Koncert Noworoczny 13 stycznia

psm_nowy_2017Nastąpiła zmiana terminu Koncertu Noworocznego Szkoły Muzycznej, który odbędzie się 13 stycznia w Domu Kultury 'Mors”, czyli tydzień później niż planowano. Koncert rozpocznie się o godz.17.00, wstęp wolny.

W programie usłyszeć będzie można najpiękniejsze Kolędy i Pastorałki oraz utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej.

W pierwszej części z repertuarem ściśle związanym z tradycjami obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia wystąpią:

– Dziecięca Orkiestra Smyczkowa w skład, której wchodzą uczniowie PSM I st. w Dębicy, dyrygentem jest mgr Marta Fortuna,

– Chór PSM I st. w Dębicy w skład , którego wchodzą uczniowie PSM I st. w Dębicy. Dyrygentem jest mgr Alicja Stasiowska – Piwowar.
W drugiej części występu, która wprowadzi nas w nastrój karnawałowy usłyszeć będzie można utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w wykonaniu Orkiestry Instrumentów Dętych w skład, której wchodzą uczniowie PSM I st. w Dębicy, a prowadzącym jest mgr Andrzej Korus oraz Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją mgr Stanisława Świerka.
Członkowie orkiestry to absolwenci Akademii Muzycznych – nauczyciele, pozostali to uczniowie oraz absolwenci  Szkoły Muzycznej II stopnia w Dębicy. W części tej wraz z Orkiestrą Symfoniczną wystąpią zaproszeni soliści – Katarzyna Plewniak i Tomasz Furman. Koncert poprowadzi Renata Żabicka.
Organizatorzy: Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy, Miasto Dębica, Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.