Dla pogorzelca ze Stobiernej zebrano blisko 10 tysięcy złotych

1880200848Z inicjatywy radnej Bernadetty Ciszek oraz sołtysa Stobiernej Małgorzaty Pyskaty, Rady Sołeckiej oraz członków OSP Stobierna zorganizowano szlachetną akcję – zbiórkę pieniędzy na rzecz pogorzelca ze Stobiernej.

Dzięki zorganizowanej akcji uzbierano kwotę w wysokości  9630 zł. Wspominana kwota zostanie przeznaczona na materiały budowlane na odbudowę zniszczonego w pożarze domu. Pożar wybuchł przed południem 8 stycznia i strawił ponad ¾ budynku.

Gmina Dębica chcąc pomóc poszkodowanemu zaproponowała, że zostanie zakupiony i podstawiony kontener socjalny, żeby na czas odbudowy pogorzelec miał gdzie zamieszkać, jak się okazało kontener był zbędny, gdyż Pan Łukasz na chwilę obecną ma się gdzie zatrzymać. Gmina Dębica rozważa inny sposób pomocy. Pan Łukasz jak mówi nie ukrywa, że liczy na pomoc sponsorów i darczyńców, którzy mogliby przekazać materiały budowlane. Zachęcamy do pomocy i włączenia się w zbiórkę.

Źródło: UG Dębica
Fot. OSP Pustynia

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.