Spartakiada przedszkolaków

15975255_1278655878866186_1753958066496806321_oToczenie piłki koszykowej między pachołkami, bieg z piłką pingpongową na łyżce, przejście przez tunel czy skakanie na piłce gumowej – to tylko niektóre z jedenastu konkurencji II Spartakiady Przedszkolnej. Wydarzenie odbyło się w Zespole Szkół w Łękach Dolnych.
W tym roku rywalizowały ze sobą dziecięce drużyny z Jaworza Górnego, Pilzna, Słotowej, Strzegocic, Zwiernika oraz gospodarze imprezy. Konkurencje dla najmłodszych uzupełniły zadania dla nauczycieli – opiekunów drużyn: zdobywali oni punkty dzięki trafionym strzałom do bramki hokejowej oraz skakali w workach.
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami oraz słodyczami za swój wysiłek. Największą liczbę punktów zebrali w tym roku reprezentanci przedszkola w Słotowej, tuż za nimi uplasowali się gospodarze, czyli Łęki Dolne, a na trzecim miejscu sklasyfikowano drużynę z Pilzna.
źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.