77 rocznica zsyłki Polaków na Sybir – spotkanie w Muzeum Regionalnym w Dębicy

16649317_410526632618492_4232014857145729084_nJutro (10 lutego) o godz. 16.30 w Muzeum Regionalnym w Dębicy odbędzie się okolicznościowe spotkanie połączone z premierą 3 odcinka filmu dokumentalnego „Dębiccy Sybiracy – historia kamera zapisana”.  Spotkanie, którego organizatorem jest   Muzeum Regionalne w Dębicy i Koło Sybiraków w Dębicy organizowane jest z okazji 77 rocznicy zsyłki Polaków na Sybir.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.