Awans dziewczyn z II LO do finału wojewódzkiego w unihokeju

16402549_1341974592490024_7453966839122997379_oDziewczęta z II LO awansowały do finału wojewódzkiego w unihokeju. Zawody odbyły się 01.02.2017 r w ZS nr 2 w Dębicy. Szkołę reprezentowały: Joanna Marecka, Katarzyna Stalec, Patrycja Wójcik, Aleksandra Skwirut, Justyna Mitek, Gabriela Żurek, Magdalena Słyś, Maja Morawczyńska. Opiekunem drużyny jest pan Maciej Kita. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
 
Źródło: II LO

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.