Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębiccy strażacy podsumowali 2016 rok

IMG_661820 lutego 2017 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Dębicy  odbyło się spotkanie podsumowujące działalność dębickich strażaków w 2016 roku.

Podczas prezentacji komendant powiatowy przedstawił ważniejsze wydarzenia w funkcjonowaniu PSP w Dębicy na przestrzeni minionego roku  oraz przedstawił cele działania   na rok bieżący. Na zakończenie st. bryg. Wojciech Buszek  podziękował zebranym za okazaną pomoc i włączanie się w sprawy bezpieczeństwa.

W spotkaniu udział wzięli:  Poseł Krystyna Skowrońska, Poseł  Jan Warzecha,   Poseł Kazimierz Moskal,  Senator Zdzisław Pupa, Z-ca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP mł. bryg. Andrzej Marczenia, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Czesław Łączak,  Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Stefan Bieszczad, Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Wiesław Lada, Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła, Zastępca Diecezjalnego Duszpasterza  Straży Pożarnych a zarazem Kapelan Powiatowy ks. Józef Jasiurkowski, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu w Dębicy Stanisław Przetacznik, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Władysław Radzik, Burmistrzowie i Wójtowie Powiatu Dębickiego,  kierownicy służb współdziałających z komendą, Prezes Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych „STORAT” Tomasz Maciejewski.

Informacja na podstawie materiałów Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy

Fot. PSP w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.