Kolędowali w Podgrodziu

_MG_0758Nie zawiedli się i tym razem organizatorzy wystawiając przedstawienie teatralne pt. Kolędnicy. Sala widowiskowa w domu kultury w Podgrodziu znowu była wypełniona po brzegi.
Wracając do korzeni tego, co dawniej stanowiło klimat świąt, członkowie zespołu śpiewaczego pieśni i tańca Podgrodzianie oraz goście zaproszeni postanowili ocalić od zapomnienia staropolski obyczaj kolędowania po domach. W niedzielę 5 lutego  zagościli na scenie domu kultury przedstawiając, jak to chodzili kolędnicy, czyli przebierańcy od domu do domu i byli serdecznie witani przez gospodarzy. Widzów i słuchaczy zadziwił wysoki poziom zaprezentowany przez wykonawców. Atmosfera był iście świąteczna, wszyscy zapomnieli o trudach dnia codziennego i oddali się słuchaniu kolęd w wykonaniu naszych zdolnych artystów. Pomysłodawczynią oraz autorką scenariusza była pani Małgorzata Pikul-Burdzy. Gościnnie wystąpili: Magdalena Lesiak, Mariusz Tarczoń oraz Marcin Lesiak. Oprawę muzyczną zapewnił Marek Orloł. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim wykonawcom, sponsorom _MG_0715oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tego przedstawienia. Do zobaczenia za rok!
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.