Usiłowali ukraść elementy infrastruktury kolejowej

policja 2W czwartek 23 lutego br. policjanci zatrzymali na gorącym uczynku trzech sprawców kradzieży. Mężczyźni rozkręcali elementy linii kolejowej w Dębicy przy ulicy Mościckiego. Skradzione przedmioty miały trafić na złom.
Informację o podejrzanych osobach w rejonie szlaku kolejowego policjanci otrzymali w ubiegły czwartek około godz.11.30. Skierowany we wskazane miejsce patrol policji zatrzymał trzech mężczyzn w wieku 26, 31 i 47 lat. Zatrzymani mężczyźni byli w trakcie rozkręcania elementów toru kolejowego. Ewentualne straty po nieudanej próbie kradzieży zostały wycenione na kwotę 5 tys. złotych.
Zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do dębickiej komendy, gdzie zostali przebadani na zawartość alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że dwóch z nich miało ponad 2 promile alkoholu, natomiast 31-letni mieszkaniec Dębicy miał 3,70 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu mężczyźni złożyli wyjaśnienia i przyznali się do popełnionego czynu.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.