Gazele Biznesu dla Wodociągów Dębickich

wdWodociągi Dębickie sp. z o.o. znalazły się po raz kolejny w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 21 lutego br. w Starej Zajezdni w Krakowie. Pamiątkowy dyplom z rąk organizatorów rankingu odebrali prezes Wodociągów Dębickich Jacek Gil i prokurent Agnieszka Jamróz.
 Gazele Biznesu – Ranking Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm w Polsce to coroczne zestawienie publikowane przez dziennik „Puls Biznesu” począwszy od 2000 r. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.