XVIII Galicyjskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

XVIII_kapele_2017Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w XVIII Galicyjskich Konfrontacjach Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych. Tegoroczna edycja przeglądu odbędzie się 13 maja na dębickim Rynku.
Warunkiem udziału w Konfrontacjach jest czytelne wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia w terminie do 28 kwietnia br. na adres: Dom Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica; tel./fax. (14) 670 31 67, e-mail: konkursy@mokdebica.pl
Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony: mokdebica.pl.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.