Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

STEVE AOKI kolejnym headlinerem Czad Festiwal 2017

grafikaCzad Festiwal niewątpliwie stawia na różnorodność i poszerzanie muzycznych horyzontów. Dowodem na to jest wprowadzenie do line-up’u muzyki elektronicznej. Pierwszym ogłoszonym twórcą EDM na Czadzie jest Steve Aoki, nominowany do Grammy amerykański DJ, remixer i producent, jedna z najjaśniejszych gwiazd muzyki elektronicznej. Aoki to człowiek-orkiestra: założyciel wyznaczającej trendy wytwórni DIM MAK RECORDS oraz marki odzieżowej DIM MAK COLLECTION, stały bywalec list przebojów, okupujący ich czołowe miejsca, artysta nowatorski i wszechstronny, tworzący na styku różnych stylów – electro house, dubstep i progressive house. Na koncie ma długą listę remiksów i niezliczoną liczbę kolaboracji, m. in. z Bloc Party, The Kills, Klaxons, MSTRKRFT, The Bloody Beetroots, The Gossip czy LMFAO i Linkin Park. W rankingu prestiżowego DJ Mag Aoki od lat zajmuje czołowe miejsca, a magazyn DJ Times ogłosił go w 2015 roku najlepszym amerykańskim Djem. Nic dziwnego, Aoki znany jest ze swoich żywiołowych setów i potężnych tras koncertowych liczących ponad 250 występów rocznie, wliczając w to prestiżowe rezydencje w największych klubach w Las Vegas i na Ibizie. Kto jeszcze dołączy do czadowego grona artystów muzyki elektronicznej przekonamy się już wkrótce.

Artyści ogłoszeni do tej pory: Bastille, Billy Talent, Anti-Flag, Blind Guardian, Dubioza Kolektiv, Epica, Sonata Arctica, Zebrahead, Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Big Cyc, Coma, Czesław Śpiewa, Hunter, Lady Pank akustycznie, Łydka Grubasa, Nocny Kochanek, Trzynasta w samo południe.

Bilety do nabycia na http://www.czadfestiwal.pl/bilety/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.