Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Brzeźnicy, jedna osoba nie żyje

IMG_7178W nocy z 18 na 19 kwietnia doszło do zderzenia czołowo-bocznego samochodu osobowego i busa. Wypadek miał miejsce w Brzeźnicy.
Działania straży polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym uczestniczącym w zdarzeniu, wykonaniu dostępu do uwięzionego w pojeździe osobowym przy pomocy urządzeń hydraulicznych.
Na skutek zdarzenia trzy poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitali,  pasażer samochodu osobowego nie przeżył wypadku.
Źródło: PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.