Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zderzenie dwóch volkswagenów na skrzyżowaniu Rzeszowskiej i Kościuszki

okDo wypadku w którym poszkodowany został kierowca volkswagena Vento doszło dzisiaj ok. godziny 7.00 na skrzyżowaniu ulicy Rzeszowskiej z Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że kierowca volkswagena Vento, który jechał ul. Kościuszki i skręcał w lewo wymusił pierwszeństwo i uderzył w prawidłowo jadącego w kierunku centrum volkswagena Passata. Kierujący volkswagenem Vento został przewieziony do szpitala, skąd po wstępnych badaniach został zwolniony do domu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.