Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

1 Majowe pochody w latach ’70 i 80 w Dębicy i Pustkowie

428054_346888962019124_1656354726_nKilka miesięcy temu pisaliśmy na naszym portalu  o odkrywanym przez Ewę Król z Pustkowa archiwum fotograficznym jej ojca Aleksandra Króla (zobacz artykuł). Córka na bieżąco skanuje pozostawione przesz tatę kolejne z ponad jako się okazało aż 400 klisz z widokami Pustkowa, Dębicy, Pilzna, a także Krakowa, Gdańska, Bieszczad i wielu innych miejsc w Polsce. Wśród zeskanowanych zdjęć jest także kilkadziesiąt fotografii na których utrwalone zostały 1 majowe pochody, festyny i inne uroczystości w Dębicy i Pustkowie.  

Większość zdjęć z archiwum Pani Ewy to zdjęcia rodzinne, z różnych uroczystości ślubów, chrzcin, komunii, i wycieczek, ale są także perełki pokazujące Dębicę, Pustków i Pilzno oraz  ludzi w tych miejscowościach podczas świąt państwowych i innych uroczystości publicznych. Dzisiaj przypominamy prezentowane po raz pierwszy w listopadzie ubiegłego roku zdjęcia z pochodów 1 majowych w latach ’70 w Pustkowie i Dębicy. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.