II edycja konkursu recytatorskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym „Polska – moja ojczyzna”

9k-fill-1400x10508 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się druga edycja konkursu recytatorskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym w gminie Jodłowa. Celem konkursu było kultywowanie postaw patriotycznych, zapoznanie dzieci z poezją zawierającą treści patriotyczne na poziomie edukacji przedszkolnej, wspieranie aktywności twórczej dzieci, rozwijanie zdolności dzieci.
Organizatorem konkursu była pani mgr Marta Jantas, wychowawczyni w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 2 w Jodłowej. W konkursie wzięło udział siedmioro przedszkolaków z gminy Jodłowa. Zespół Szkół w Jodłowej reprezentowali Maja Bodnar, Martyna Kita, Szymon Zioło, Szkołę Podstawową nr 3 w Wisowej reprezentowały Magdalena Drąg i Wiktoria Bułat, natomiast Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 2 w Jodłowej Górnej reprezentowali Zuzanna Myszkowska i Mateusz Myszkowski. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze o Polsce. I miejsce zajęli ex aequo Maja Bodnar i Symon Zioło, II miejsce Wiktoria Bułat i Zuzanna Myszkowska, natomiast III miejsce zajęli Martyna Kita, Magdalena Drąg i Mateusz Myszkowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Na zakończenie konkursu przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 przedstawili krótki montaż słowno – muzyczny pt „Polska moja ojczyzna”.
Źródło: UG Jodłowa

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.