Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym – „POWIAT DĘBICKI w roli głównej”

camera-16048_1920Do 30 czerwca br. można nadsyłać zdjęcia na konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz firmę Kronospan HPL Sp. z o.o. w Pustkowie-Osiedlu. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby powyżej 18 roku życia. Na zwycięzców czekają m.in. nagrody pieniężne.
– Każdy z nas ma własny sposób postrzegania świata, a aparat fotograficzny jest praktycznie w każdym telefonie. Dlatego do udziału zapraszam wszystkich chętnych – mówi starosta dębicki Andrzej Reguła.
„Celem konkursu jest stworzenie zbioru zdjęć z powiatu dębickiego, promującego powiat dębicki poprzez odkrywanie i dokumentowanie ciekawych krajobrazowo i turystycznie miejsc, zabytków, wydarzeń oraz ludzi i ich pasji (aktywny, twórczy styl życia mieszkańców powiatu), nowoczesnych obiektów architektury (np. infrastruktura komunikacyjna, budynki, instytucje, firmy, obiekty budowlane) za pomocą fotografii. Wykonana fotografia ukazująca piękno, klimat i charakter powiatu dębickiego powinna wywoływać pozytywne skojarzenia z regionem, stanowić jego wizytówkę, zachęcać turystów do odwiedzenia powiatu i aktywnego wypoczynku na jego terenie” – czytamy w regulaminie konkursu.
Obejmuje on cztery kategorie:
1. „POWIAT DĘBICKI – okiem turysty” – zabytki architektury, atrakcje turystyczne,
2. „POWIAT DĘBICKI – kraina twórczego stylu życia” – ludzie i ich pasje, wydarzenia kulturalne i sportowe, grupy osób aktywnych w powiecie,
3. „POWIAT DĘBICKI – innowacyjny i industrialny” – nowoczesna infrastruktura budowlana i komunikacyjna, kreatywność w biznesie, rozwój i inwestycje,
4. „POWIAT DĘBICKI – alternatywny i nieznany” – kategoria „dowolna”, miejsca nieznane, warte pokazania, zadziwiające.
Na zwycięzców każdej kategorii czekają nagrody pieniężne: za I miejsce – 700 zł, II miejsce – 600 zł, a za III miejsce – 400 zł. – Fotografie w dużym formacie, opatrzone nazwiskiem autora, zostaną również wyeksponowane w miejscach publicznych powiatu dębickiego – dodaje starosta Reguła.
Zdjęcia muszą być wykonane nie wcześniej niż rok przed rozpoczęciem konkursu. Zgłoszone mogą zostać fotografie dotychczas nieopublikowane oraz te, które nie brały udziału w innym konkursie.
Zdjęcia należy dostarczyć do 30 czerwca br. na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica. Karta zgłoszeniowa i regulamin konkursu dostępne są na stronie http://www.powiatdebicki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1614:powiat-debicki-w-roli-glownej-wez-udzial-w-konkursie&catid=12:ogolne&Itemid=109

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.