Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Krzysztof Ignaczak po raz drugi na treningu w Dębicy

DSC09580W czwartek, 18 maja w hali Domu Sportu w Dębicy odbył się drugi trening w ramach ministerialnego programu „Lekcja WF z Mistrzem” z udziałem byłego reprezentanta Polski, Mistrza Świata, a obecnie Mistrza Anglii Krzysztofa Ignaczaka. W treningu z mistrzem wzięło udział kilkudziesięciu uczniów i uczennic z dębickich gimnazjów w gronie których znaleźli się m.in. pasjonaci siatkówki z Dębickiej Akademii Siatkówki „Kępa”.

Młodzi ludzie przez ponad godzinę szkolili swoje siatkarskie umiejętności pod okiem Krzysztofa Ignaczaka. Po intensywnym treningu młodzież miała okazję do otrzymania autografów od mistrza i zrobienia z nim pamiątkowego zdjęcia.

Na zakończenie spotkania w Domu Sportu zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko i naczelnik Wydziału Promocji Monika – Rojek Kałek wręczyli Krzysztofowi Ignaczakowi pamiątkę w postaci podziękowań i tabla ze zdjęciami z ubiegłotygodniowego treningu z uczniami dębickich podstawówek.

Po treningu sportowiec spotkał się z uczniami w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy. Podczas spotkania opowiedział o początkach swojej kariery sportowej, trudnościach z jakimi musiał się zmierzyć aby osiągnąć siatkarskie mistrzostwo i pozytywnych stronach uprawiania sportu: podróżach, poznawaniu nowych ludzi i zawiązywanie przyjaźni które trwają latami. Spotkanie zakończyło się rozdawaniem autografów przez mistrza i wspólnym zdjęciem.

DSC09379 DSC09416 DSC09517 DSC09533 DSC09559 DSC09580 DSC09773 DSC09806 DSC09811

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.