Mieszkaniec miejscowości Bielowy prowadził autokar po użyciu alkoholu

18582609_1116558425116885_7119743997893674971_nW ubiegłą środę policjanci dębickiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierowcę autokaru, którym tego dnia miały podróżować dzieci. Nierozważnym kierowcą okazał się 30-letni mieszkaniec miejscowości Bielowy.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w ubiegłą środę na parkingu przy ulicy Sportowej w Dębicy, gdzie planowane do wycieczek szkolnych autokary przechodzą policyjną kontrolę. Tego dnia policjanci poddali kontroli technicznej autokar m-ki Neoplan, kierowany przez 30-letniego mieszkańca miejscowości Bielowy.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowcy autokaru wzbudziło duże zaskoczenie u policjantów. Mężczyzna miał prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali nierozważnemu kierowcy prawo jazdy, a pojazd przekazali innemu trzeźwemu przedstawicielowi przewoźnika. Po przeprowadzonych czynnościach mężczyznę zwolniono do miejsca zamieszkania informując o dalszym toku postępowania.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.