Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Śmiertelny wypadek w Łękach Dolnych

303-127174Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w miejscowości Łęki Dolne. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 54-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło 27 kwietnia około godz.15 w Łękach Dolnych w powiecie dębickim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-latek kierujący mazdą zjechał na przeciwny pas jezdni , następnie uderzył w betonowy przepust prowadzący do jednej z posesji. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zginał na miejscu.

Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli na wyjaśnienie okoliczności  tego zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.