Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Turniej Szachowy o Puchar Firmy Omega

IMG_1684Pilzno było stolicą szachów w regionie. Wszystko za sprawą 13. edycji Turnieju Szachowego o Puchar Firmy Omega, zorganizowanego przez nowy zarząd miejscowego klubu Hetman. Rozgrywki przyciągnęły aż 102 zawodników (przed rokiem za szachownicami zasiadło 82 graczy) w trzech kategoriach. W kategorii „open” zwyciężył obrońca trofeum, zawodnik z Ukrainy – Lornye Pylyp.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali gadżety reklamowe ufundowane przez firmę Omega, głównego sponsora i ambasadora szachów w Pilźnie. Zawodnicy mogli również liczyć na gorący posiłek serwowany przez stołówkę w gimnazjum. Turniej został zorganizowany przy współpracy z Gminą Pilzno.


Czołowe lokaty:
Open:
1. Pylyp Lornye (Lwów)
2. Jerzy Markiewicz (GKSz Hetman Pilzno)
3. Mieszko Miś (LKSz GCKiP Czarna)
Kompletne wyniki: http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_2028/results.html?l=pl&tb=14_
Dzieci z rocznika 2008 i mł.:
1. Jakub Zielński (GKS Szach-Mat Wiśniowa)
2. Hubert Frydryk (UKS SP 1 Brzozów)
3. Filip Białek (TKSzach Tarnobrzeg)
Kompletne wyniki: http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_2030/results.html?l=pl&tb=14_
Dzieci z roczników 2003-2007:
1. Piotr Szpila (UKS SP1 Leżajsk)
2. Piotr Gągała (GKSz Hetman Pilzno)
3. Wojciech Okręt (Hetman Ostrowiec Św.)
Kompletne wyniki: http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_2029/results.html?l=pl&tb=10_
Fot. Krzysztof Kosowski

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.