Warsztaty kulinarno – dietetyczne w Stobiernej

156298092013 maja 2017 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej mieliśmy ogromna przyjemność gościć młodych pasjonatów zdrowej kuchni i zdrowego odżywiania oraz ich rodziców. Warsztaty zorganizowane w ramach projektu „SMACZNIE ,ZDROWO, SEZONOWO – Z babcinego przepiśnika odkrywa slow food” prowadziła Pani Karolina Drobot – dietetyk z Poradni Dietetycznej SIŁA ZDROWIA. W trakcie zajęć można było porozmawiać o zasadach zdrowego odżywiania, odpowiedniej diecie oraz wykonać pomiary wagi, poziomu tkanki tłuszczowej, mięśniowej, nawodnienia. Warsztaty pokazały, że zdrowe zamienniki słodyczy są bardzo smaczne, własnoręcznie przygotowane soki smakują najlepiej nawet jak są zielone  , nasza „nutella” jest lepsza niż ze sklepu a jabłka pieczone w ognisku przebijają smakiem batoniki.
Na zakończenie warsztatów zabawy i animacje dla dzieci poprowadziła Pani Ania Kuciemba.
Kolejne warsztaty odbędą się  3 czerwca.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.