Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek drogowy w Brzostku

303-128995Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego zdarzenia drogowego, do którego doszło po godzinie 22 w Brzostku. Do tarnowskiego szpitala w celu przeprowadzenia badań przewieziono dwie nastoletnie obywatelki Niemiec.

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 22 w miejscowości Brzostek. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący niemieckim autokarem m-ki Setra, 48-letni kierowca prawdopodobnie zasłabł. Z relacji świadków wynika, że kierowca zdążył zwolnić, włączyć światła awaryjne i zjechać na pobocze drogi. Z uwagi na przydrożną fosę autokar przewrócił się na prawy bok.
W zdarzeniu lekkich obrażeń ciała doznały dwie nastolatki, w wieku 15 i 16 lat. Obie zostały przewiezione do szpitala w Tarnowie. Kierujący autokarem 48-latek, był trzeźwy. Mężczyznę przewieziono do szpitala w Dębicy. Autokarem podróżowali do Krosna obywatele Niemiec, 15 dzieci oraz ich 3 opiekunów. Na miejsce zdarzenia zostały skierowane busy, które przewiozły pozostałych pasażerów do ich kwater docelowych w Krośnie.
Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia sporządzili stosowną dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.