Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Źródełko w Parku Jordanowskim

IMG_3678W ostatnich dniach Wodociągi Dębickie zainstalowały źródełko wody pitnej w dębickim Parku Jordanowskim. Zainstalowane źródełko zapewnia w sposób higieniczny dostęp do wody wszystkim spragnionym.

Urządzenie wykonane jest z materiałów najwyższej jakości oraz posiada stosowne atesty.  Woda w źródełku to woda wodociągowa, która na bieżąco jest badana przez laboratorium działające przy Wodociągach Dębickich.
Źródełko w Parku Jordanowskim wpisuje się  w ideę propagowania przez dębickie Wodociągi zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży oraz szerzenie proekologicznych zachowań. Dzięki źródełkom zmniejsza się ilość plastikowych butelek, jaka trafia do środowiska.

źródło: Wodociągi Dębickie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.