Dni Dębicy 2017. Potężna burza nad miastem. Koncert Dawida Kwiatkowskiego odwołany

IMG_0377Punktualnie o godzinie 15.oo miał rozpocząć się koncert Dawida Kwiatkowskiego, ale właśnie o tej godzinie nad Dębicę dotarła potężna burza. Mimo deszczu, gradu i błyskawic przed sceną czekało na artystę dziesiątki młodych dziewcząt.
Od rana pogoda była piękna i nic nie zapowiadało zmiany pogody. Już od godziny 12.00 przed sceną ustawiały się grupki młodych fanek artysty, który miał zagrać o godzinie piętnastej. Ale tuż przed planowanym koncertem nad Dębicę nadciągnęły ciemne chmury z których lunął potężny deszcz. Chwilami padał też grad, grzmiały pioruny. Ale nic nie było w stanie przez długie minuty oderwać od sceny, na której miał pojawić się Dawid Kwiatkowski, kilkudziesięciu fanek, które moknąc i marznąc w strugach deszczu czekały na występ swojego idola. Niestety koncert został odwołany bo  zalaniu podczas burzy został sprzęt nagłaśniający. Artysta jednak nie zniknął za kulisami, tylko zszedł do oczekujących go dziewcząt  gdzie rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.