Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

II edycja Turnieju Sołectw

ii-edycja-turnieju-solectwRzut filcakiem, dożykowa kasa, gwóźdź programu – między innymi takie konkurencje czekają na uczestników II edycji Gminnego Turnieju Sołectw. Impreza odbędzie się 2 lipca w Słotowej, zgłoszeń należy dokonywać za pomocą karty zgłoszenia – osobiście w sekretariacie urzędu lub poczta elektroniczną na adres: promocja@pilzno.um.gov.pl. Termin zgłoszenia sołectwa upływa w czwartek, 29 czerwca 2017 roku.
W skład drużyny mogą wchodzić: członkowie Rady Sołeckiej, sołtys, mieszkańcy sołectw. Szczegóły na stronie http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/ii-edycja-turnieju-solectw
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.