Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Konkurs Kulinarny

857922426Zapraszamy młodzież gimnazjalną z  terenu powiatu dębickiego do udziału w konkursie kulinarnym zorganizowanym w ramach projektu „SMACZNIE, ZDROWO, SEZONOWO – Z babcinego przepiśnika odkrywa sloow food”

Warunki uczestnictwa:
Uczestnik konkursu przygotuje zdrową przekąskę (np. wytrawny wypiek; napój + ciastko; batonik + smoothie itp.) używając dwóch lub więcej wymienionych niżej składników.
Do przygotowania przekąski lub słodyczy należy użyć m.in. następujących składników: jabłka, marchew, ogórek, natka pietruszki, pokrzywa suszona lub świeża, siemię lniane, płatki owsiane, jogurt lub kefir.– Poszczególne etapy przygotowania oraz gotową przekąskę lub słodycze należy sfotografować.- Kartę uczestnictwa wraz z przepis oraz fotografiami obrazującymi poszczególne etapy przygotowania i przedstawiającymi gotowe przekąski lub słodycze należy przesłać na adres przepisy@gopsdebica.pl lub dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, ul. Stefana Batorego 13, 39-200 Dębica, pokój 9 na płycie CD w terminie do 16 czerwca 2017 r.
 
Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy:
http://gopsdebica.pl/zapraszamy-uczniow-gimnazjow-udzialu-konkursie-kulinarnym/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.