Przedszkolaki promują zdrową żywność

aaaW Przedszkolu Publicznym w Pilźnie odbył się II Gminny Konkurs Plastyczny „Jem zdrowo i kolorowo”, którego celem jest popularyzowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci. Do konkursu zgłosiło się 24 dzieci z 12 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.
Laureaci:
I miejsce: Maja Kasprzyk – oddział przedszkolny przy SP w Pilźnie
I miejsce: Zuzanna Śliwińska – Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek
II miejsce: Wiktoria Gorczyca – oddział przedszkolny przy ZS w Łękach Dolnych
II miejsce: Julia Kubek – Przedszkole Publiczne w Pilźnie
III miejsce: Weronika Czochara – oddział przedszkolny przy ZS w Machowej
III miejsce: Szymon Szwaja – oddział przedszkolny przy SP w Pilźnie
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.