Rusza projekt dla dzieci i młodzieży pt. „ Rok 2017, rokiem wolontarystycznej działalności dzieci i młodzieży Gminy Dębica”

764878982Stowarzyszenie „Z Dziećmi Dla Dzieci” działające przy ZS w Nagawczynie zaprasza szkoły do wzięcia udziału w projekcie pt. Rok 2017, rokiem wolontarystycznej działalności dzieci i młodzieży Gminy Dębica”. 

Projekt ma na celu  promocję działań aktywizujących dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu, poprzez działalność wolontarystyczną.
Projekt finansowany jest przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.
Harmonogram działań w ramach realizacji projektu obejmuje następujące działania:

  1. Każda szkoła biorąca udział w projekcie, przedstawia swojego kandydata na„wolontariusza roku”, podając krótkie uzasadnienie decyzji – do dnia07.06.2017r na maila: agatawiater1@onet.pl
  2. Każda szkoła biorąca udział w projekcie, typuje od  4 do 10 uczniów, którzy wezmą udział w szkoleniu dotyczącym organizacji wolontariatu na terenie swoich szkół, miejscowości. Szkolenie odbędzie się na sali sesyjnej Urzędu Gminy w Dębicy. Prowadzący Pan Michał Braun z Regionalnego Centrum  Wolontariatu w Kielcach 08.06.2017r o godzinie 10.00 odbędzie się szkolenie dla przedstawicieli szkół: ZS w Nagawczynie, ZS w Zawadzie, ZS w Stobiernej, ZS w Stasiówce, ZS w Głobikowej, ZS w Gumniskach 09.06.2017r o godzinie 10.00 odbędzie się szkolenie dla przedstawicieli szkół: ZS w Latoszynie, ZS w Podgrodziu, ZS w Pustyni, ZS w Brzeźnicy, ZS w Paszczynie, ZS w Pustkowie Osiedlu, ZS w Pustkowie Listę uczestników szkoleń należy podać do dnia 07.06.207r na maila: agatawiater1@onet.pl
  3. 12.06.2017r o godzinie 9.00 w Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie Osiedlu odbędzie się Konferencjapt. Rok 2017, rokiem  wolontarystycznej działalności dzieci i młodzieży Gminy Dębica”, na której zaprezentują się  Fundacje i Stowarzyszenia działające na terenie Powiatu Dębickiego oraz wręczone zostaną nagrody dla wytypowanych wolontariuszy roku. Dla uczniów biorących udział w konferencji organizatorzy zapewniają transport (do 10 uczniów z każdej szkoły)
  4. Jedną z nagród dla „wolontariuszy roku” jest wycieczka do „Parku linowego” do Ośrodka Grand Chotowa 21.06.2017r.

Wyjazd o godzinie 8.30. Powrót około godziny 13.00. Zbiórka pod Urzędem Gminy W Dębicy.

Wszelkich dodatkowych informacji uzyskać można pod numerem tel. 509799559

Agata Wiater lub na maila agatawiater1@onet.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.