Uwaga! Na Dniach Dębicy zgubiono portfel z dowodem na nazwisko Oliwier Zagórski!

black-1273392_960_720Uwaga!  Dziś około godziny 17.30 na Dniach Dębicy zgubiono portfel. W środku był tymczasowy dowód osobisty nazwisko Oliwier Zagórski i 16 zł. Chłopak ma dopiero 13 lat i bardzo martwi się zgubą. Jeśli ktoś znalazł zagubiony portfel proszony jest o kontakt po numer 604 652 395. Dla znalazcy redakcja portalu Ziemia Dębicka ufundowała specjalną nagrodę!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.