Weekendowe pikniki rodzinne z udziałem policjantów

303-131930Podczas ubiegłego weekendu na terenie powiatu dębickiego policjanci uczestniczyli w trzech piknikach rodzinnych. Funkcjonariusze gościli w Latoszynie, Kozłowie oraz w Dębicy. W zorganizowanych piknikach wzięło udział kilkaset osób. Obecność policjantów na przedmiotowych spotkaniach łączy się z ogólnokrajowymi działaniami prewencyjnymi ujętymi w cykl pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

W zorganizowanym pikniku w Latoszynie gospodarzem była Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Kolejnym organizatorem pikniku rodzinnego tego weekendu było Niepubliczne Przedszkole Językowe „Happy Kids”. Kierownictwo przedszkola zaproszonych gości przyjęło na terenie Ośrodka Wypoczynkowego na „Jałowcach”. Trzeci piknik miał miejsce przy klasztorze sióstr zakonnych przy Parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy. Organizatorzy oprócz zaplanowanych atrakcji dla uczestników starali się wprowadzać elementy edukacyjne dla wszystkich obecnych tj. „Bezpieczna droga do domu”.

Z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Dębicy w zorganizowanym pikniku wzięli udział: asp.sztab.Tomasz Totko zajmujący się profilaktyką oraz policjanci dębickiej „drogówki” – st.asp. Łukasz Boczkowski i sierż.sztab. Marcin Wnęk. Najmłodsi uczestnicy pikniku mieli okazję do obejrzenia radiowozu oraz motocykli policyjnych. Policjanci omawiali zasady bezpieczeństwa podczas podróżowania, jak również w ruchu pieszych.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.