Wypadek na autostradzie A4

303-134898Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło na autostradzie A4 w miejscowości Paszczyna. W wyniku zdarzenia i doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono 24-letnią kobietę.
 

Do zdarzenia doszło we wtorek 27 czerwca, po godz.17. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem vectrą, 24-letnia 303-134897mieszkanka Dębicy, zatrzymała się na poboczu jezdni celem udzielenia pomocy innemu uczestnikowi kolizji. Gdy kobieta była już poza pojazdem, jadące od Tarnowa volvo wpadło w poślizg i uderzyło w bariery energochłonne, następnie w zaparkowanego na poboczu opla. Siła uderzenia przemieściła pojazd, który najechał na 24-latkę. Poszkodowaną mieszkankę Dębicy przewieziono do szpitala.

Kierująca volvo, 37-letnia mieszkanka Leżajska nie odniosła żadnych obrażeń. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Zebrany materiał dowodowy pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.