Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dawny hotel przy Kwiatkowskiego po pożarze przeznaczony na sprzedaż

IMG_0302Budynek dawnego hotelu pracowniczego przy ul. Kwiatkowskiego w którym w noc sylwestrową wybuchł pożar idzie na sprzedaż. Decyzję w tej sprawie podczas ostatniej, czerwcowej sesji rady podjęli miejscy radni. Budynek w którym 31 grudnia 2016 r. wybuchł pożar decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego został czasowo wyłączony z eksploatacji. W swojej opinii inspektor nadzoru zobowiązał właściciela którym jest miasto do nadania obiektowi statutu budynku mieszkalnego, a to wiązałoby się z koniecznością gruntownej przebudowy i remontu obiektu, którego koszt wstępnie został oszacowany na około 6 milionów złotych. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej radni podjęli uchwałę wyrażającą zgodę na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego działki z budynkiem byłego hotelu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.