Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

„Krew dla Polski 2017”

logo PCKSklep Brico Marche wraz z Oddziałem Rejonowym PCK w Dębicy organizuje akcję honorowego krwiodawstwa pod hasłem „Zbieramy krew dla Polski 2017”.
Pobór krwi odbędzie się 19 lipca 2017 r. (środa) w godz. 9.00 – 12.00 w „krwiobusie” zlokalizowanym na przedpolu Brico Marche (Galeria „Raj”).
W programie m.in.: pokaz udzielania pierwszej pomocy (Zostań krwiodawcą – Ratownikiem), wystawa prac plastycznych dzieci w temacie honorowe dawstwo krwi.
Organizatorzy zapewniają dla krwiodawców okazjonalne gadżety i upominki. Dla oddających krew po raz pierwszy będą wręczane Listy Gratulacyjne.
„Zapraszamy – przyjdź – nie bądź obojętny”

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.